Yeni Başlayanlar ve İleri Düzey Kullanıcılar için En İyi 8 Açısal Kurs

Yeni Başlayanlar ve İleri Düzey Kullanıcılar için En İyi 8 Açısal Kurs

AngularJS emsalsiz mevcud en fazlaca yönlü ön uç geliştirme JS çerçevelerinden biridir. Kullananların değişen gereksinimlerine ve zevklerine hizmet etmek için geleceğe hazır son aşama güzel duyu ve özellik dolu internet sayfalarını dağıtmanıza destek sağlar.

Bu dilden en iyi şekilde yararlanmak için, uzmanlardan nüansları öğrenmek ve web geliştirmeye yönelik devamlı artan talebi karşılamak için becerilerinizi geliştirmek önemlidir. Aşağıda listelenen sekiz kursun her biri, AngularJS’nin ayrıntıları ve piyasadaki en iyi internet sayfası geliştiricilerinden biri olmak için gerekenler hakkında size rehberlik edecektir.

Açısal – Topyekün Kılavuz, Udemy internet sayfasında sunulan son aşama güncellenmiş bir kurstır. Bu kurs, Açısal çerçevenin son olarak sürümlerinden önde gelen Açısal 13 ile uygar uygulamalar oluşturmanıza destek olacaktır.

Veri bağlama, derinlemesine ekleme yönergeleri, TypeScript, NgRx, karmaşık durum yönetimi ve bağımlılık ekleme bileşenlerini öğreneceksiniz. Ek olarak, beceri setlerinizi genişletmek için tek sayfalı uygulamalar (SPA) oluşturma ve dağıtmada ustalaşın.

34 saat 7 dakikaya yayılan 22 takip etmesi kolay bölüm ve 463 ders vardır. Kurs birden fazla dilde mevcuttur ve nasdaq, NetApp, Eventbrite ve çalışan eğitimi için öteki birçok kurum tarafınca yaygın olarak benimsenmiştir.

ng-book - Açısal ders arayüzünde Tam Kitap

ng-book: The Complete Book on Angular detaylı bir Açısal JS rehber kitabıdır. Kitap okuyuculara Açısal ek açıklamalar, kuvvetli yazma ve senelik güncellenmiş sözdizimsel kurallar hakkında informasyon veriyor.

Açısal programlar, Açısal API’ler, Hibrit Açısal uygulamalar, web kancası yaşam döngüleri ve daha fazlası dahil olmak suretiyle Gözlemlenebilirler ve RxJS ile hususi bileşenler, denetleyiciler, görünümler, veri mimarileri oluşturma, Angular’ın yerleşik bileşenlerini kullanma hakkında informasyon edinin.

İlgili: Profesyoneller Tarafınca Kullanılan Popüler Web Geliştirme Araçları

Kitabın içinde ne olduğu, çağdaş web geliştirmedeki en becerikli JS çerçevelerinden birini kullanarak bu temelleri iyi mi bir araya getirerek bir araya getirilmeye odaklanıyor. Ng-book Açısal kılavuz, bilgilerini yenilemek isteyen ileri düzey kullanıcılar için sadık bir dost olmaya devam ediyor.

Meşgul Geliştiriciler kurs arayüzü için Açısal Kilitlenme Kursu

En büyük çevrimiçi öğrenme platformlarından önde gelen Udemy, Angular’ın Yoğun Geliştiriciler için Crash Course’u geliştirdi. Açısal 4 (sürüm 2+) temelleri hakkında informasyon edinmek isteyen süre kısıtlamaları olan geliştiriciler için hızlandırılmış, özlü bir kurs.

Burada, Açısal sürüm 4 ile mevcut iş gereksinimlerine gore gelişmiş ön uç özelliklerine haiz uygulamalar geliştirmeyi öğreneceksiniz. Bu, Açısal 4 uygulama mimarisini, web paketlerini, TypeScript’i, vaka tabanlı veri işlemeyi, tekrardan kullanılabilir bileşenleri, reaktif formları, HTTP hizmet tüketimini, yönlendirmeyi, gezinmeyi ve daha fazlasını ihtiva eder.

Bu on saatlik kursla ortak emek verme zamanı Açısal 4 hatalarında problem gidermeyi öğrenin. Gratis bonusu olarak, mevcut kurs sınırınıza 10 saatlik başka bir içerikle ek içeriğe erişebilirsiniz.

Komple Açısal Kurs - Başlangıç-İleri kurs arayüzü

Udemy, anadili The Complete Angular Course ile Angular’da bir çarpışma kursundan daha fazlasını sunuyor. 29,5 saatten fazla devam eden kurs 376 dersten oluşmaktadır. Yapısı, temel HTML, CSS ve JavaScript aşinalığına haiz çömez programcılar için idealdir.

Açısal 1 ve 2 hakkında hiçbir informasyon olmadan dikkatsizlik edilebilir şekilde kursa başlayın. Açısal TypeScript’i, yönergeleri, şablon odaklı formları, tekrardan kullanılabilir bileşenlerin geliştirmesini, yönlendirmesini ve gezinmesini öğrenebilirsiniz. Temiz, sürdürülebilir Açısal kod geliştirme anlayışınızı değerlendirmek için bir demo projesi ihtiva eder.

Kurs, bilhassa kimlik bilgilerinizi yeni başlayanların ötesine geçiriyorsanız ve ustalaşmış bir Açısal geliştirici olarak kariyer yapıyorsanız, sizin için hususi olarak hazırlanmıştır.

Açısal Önden Arkaya kurs arayüzü

Udemy’nin geniş Açısal Ön Arka kursu, sizi Açısal 5’in temellerinden daha fazlası ile tanıştırır. Kursun 73 dersi ve 11 saatlik sınıfları Açısal 5+ SPA geliştirme konseptinizi sağlamleştiren modüllerden oluşur.

Açısal 5+ uygulama mimarisi ve programlama mantığı hakkında derin bir anlayış kazanacaksınız. Açısal merkezli bir kurs olarak, Açısal Önden Arkaya, Firebase entegrasyonları ve güvenlik kimlik doğrulaması ile beraber gerçek zamanlı istemci yönetimi uygulamaları geliştirmek için temel detayları verecektir.

Kurs, Volkswagen, Box, Netapp ve daha fazlası benzer biçimde saygı duyulan markaların tavsiye belgesine haizdir, şu sebeple çalışan yükselmeleri için benimsemiştir.

Açısal ve NodeJS — MEAN Yığın Kılavuzu (2022 Edition) kurs arayüzü

Açısal & NodeJS — MEAN Stack Guide (2022 Edition), temel JavaScript, HTML ve CSS know-how ile başlasanız bile Angular+NodeJS’de ustalaşmanıza destek olmak için 151 ders ve minimum 12,75 saatlik emek verme süresi ile beraber gelir.

İstemci ve sunucu tarafı yönlendirmesini işleyen gelişmiş hatayla iyimser bir web uygulaması oluşturacaksınız. Ek olarak arka uç veri etkileşimleri için Express, MongoDB ve Mongoose ile Açısal uygulamaları güçlendirmeyi öğretecektir.

Bu kurs, görüntü dosyası girişleri, sayfalandırma, kullanıcı kimlik doğrulaması, yetkilendirme ve öteki isteğe bağlı özelliklerle çağdaş MEAN yığını uygulamalarının iyi mi oluşturulacağınızı öğretir. Tamamlandıdan sonrasında, nodejs arka uçları ile herhangi bir çağdaş, Açısal tabanlı ön uçları kolayca entegre edebilirsiniz.

Ön Uç JavaScript Çerçeveleri kurs arabirimi

Aslına bakarsanız başlangıç düzeyinde Açısal bilgiye sahipseniz, Ön Uç JavaScript Çerçeveleri: Açısal tam size gore. Ölçeklenebilir ve yüksek oranda duyarlı, tam yığın web geliştirmede sağlam bir temel oluşturacaktır.

İlgili: CSS ve JavaScript ile Web Sitenizi Duyarlı ve Etkileşimli Hale Getirme

Coursera’daki Açısal uzmanlık sertifikası TypeScript, Açısal hizmetler, yönlendirme, formlar, Reaktif JS ve istemci-sunucu iletişimi ile Açısal ön uç geliştirmeye genel bir bakış sağlar. 36 saat devam eden bu kurs, öğrenciler için kendi kendine tempolu bir öğrenme modeli ihtiva eder.

Ek olarak, bu kurs açısal bir bağlamda gözlemlenebilir ve RxJS ile tam yığın SKA’lar oluşturmayı öğretir. Duyarlı UI/UX tasarımı için Açısal Araç-gereç ve Açısal Flex-Layout özelliğine haizdir.

Joe Emas'ın Büyük Resmi

Açısal: Joe Emas’ın Büyük Resmi, öğrencilerin hususi Açısal gelişimi kavramalarına destek olmak için çoğul bir kurstır. Bir web geliştiricisi olarak, çerçevenin son olarak Açısal sözdizimi kuralları API’lerini ve kullanılabilir aracı kapsamlı bir halde kavramak için yararlı olduğu iş kullanım örneklerini keşfedeceksiniz.

Bu çarpışma kursunu 50 dakikada bitirebilirsiniz; tamamlandıdan sonrasında, tek yönlü veri akışı, bağımlılık ekleme, Bölge.js ve değişim idrak etme benzer biçimde Açısal kavramlar hakkında derinlemesine informasyon sahibi olmuş olursunuz.

Kurs, Açısal sunucu tarafı işleme, mobil ve mahalli çerçeveler, AOT derlemesi ve öteki ilgili kavramlara değinmektedir.

Web Geliştiricileri için En İyi Açısal Kurslar

Bir web geliştirme dili olarak, Açısal geliştiriciler için tercih edilen seçim haline gelmiştir. İdeal bir durumda, AngularJS’de hakikaten ustalaşmak istiyorsanız, ilkin temel bilgilerle başlamalısınız.

Web’de AngularJS’nin nüansları hakkında iyi bir düşünce veren bazı muhteşem kaynaklar vardır. Hepsi deneyimli bir web geliştiricisi olmanıza destek olmak için uzun bir yol kat edebilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan