Google Sıra Bulucu Nedir? Google'da Kaçıncı Sıradayım?

Google Sıra Bulucu Nedir? Google'da Kaçıncı Sıradayım?

Google Sıra Bulucu Nedir?

Google sıra bulucu ile Google sıralamalarında kaçıncı sırada olduğunuza ulaşabilirsiniz. Google sıra bulucu kullanarak güncel sıralamaları takip edebilir ve rakiplerinizi de görebilirsiniz. SERP(Google sıra takip edeni) yaparken sitenizin üst sıralara yükseldiğini görürseniz SEO mevzusunda başarı göstermiş olduğunuzu söyleyebiliriz. SERP İngilizce’de “search engine result pages” kelimelerinin baş harflerden kısaltmadır ve “arama motoru netice sayfaları” anlama gelir.

Google Sıra Bulucu Iyi mi Kullanılır ?

Kullandığınız sitedeki arama kısmına siteyi ve anahtar kelime kısmına ise anahtar kelimeyi yazarak oldukça kolay bir halde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Seolog sıra bulucu yardımıyla tamamen parasız ve sınırsız olarak kelime takip edeni yapabilirsiniz. Seolog yardımıyla 100’den fazla arama motorunda sıralamalarınızı takip edebilir ve analizini yapabilirsiniz. Bunun yanında arama motorlarında en oldukça aratılan anahtar kelimeleri de çıkartabilir ve gene analizini yapabilirsiniz.

Google’da Kaçıncı Sırada Olduğunuzu Öğrenin

Sitenizin 100 den fazla arama motorlarındaki sıralamasını daha detaylı bir şekilde da öğrenebilirsiniz. Mesela; masaüstü ve mobil cihazlarda ve değişik şehirlerde kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Müşterileriniz İçin Rapor Hazırlayın

Ajanslar, web tasarım firmaları ve SEO firmaları olarak parasız bir halde raporlar hazırlayabilir ve istediğiniz tarihte tertipli bir halde arzu ettiğiniz bir mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan